مبل راحتی

مبل ارزان

مبل ارزان

مبل ارزان دارای ویژگی های خاصی می باشد اما کیفیت و تولیدی که آن مبل به بازار و نمایشگاه ها عرضه می کند نیز مهم است.
ما که دارای ویژگی هایی هستند که بر روی قیمت و کیفیت آن ها تاثیر می گذارد. این ویژگی‌ها می‌تواند درباره پارچه مبلی که بر روی مبل قرار دارد باشد و یا می تواند در باره زیر کار و چوب مخصوص مبلی باشد که این چوب یا چوب سفید یا راش یا چوب روسی می باشد..

خلاصه تمامی این ویژگی باعث شده تا مبل راحتی دارای قیمتی ثابت باشد.

البته نکته ی قابل توجه این است که امروزه با تحریم ها و نوسانات بالای قیمت اجناس نمی‌ توان به طور کلی قیمت ثابتی را برای یک مبل تعیین کرد.
اما مبل ارزان وقتی ارزش پیدا می‌ کند که در کنار قیمت کم دارای کیفیت خوب نیز باشد. بیشتر فروشگاه ها و نمایشگاه های مبل برای به دست آوردن سود بیشتر از قیمت اصلی مبل فرا تر می روند و قیمت های باور نکردنی را بر روی مبل های خود می گذارند.
 اما در تولیدی بهین مبل اینطور نیست.

مبل ارزان در بهین مبل:

تولیدی ما دارای ۲۰ سال تجربه کاری می باشد که هر سال مبل های زیادی در مدل های مختلف را به بازار و نمایشگاه ها عرضه کرده است. امروزه با مدرن شدن و طراحی خانه های لوکس مدل های مبل راحتی تغیر کرده است و پیدا کردن یک مبل ارزان سخت شده است.

در تولیدی ما مدل های مبل ارزان پر طرفدار مثل مدل مبل تیکا وجود دارد که  دارای ویژگی های خاصی می باشد. مدل مبل ژینو نیز طرفداران زیادی در سراسر کشور دارد. مدل مبل چستر نیز جز مدرن ترین مبل های اداری خانگی محسوب می شود.
تمامی مدل های گفته شده ویژگی های متفاوتی دارد که به همین دلیل دارای قیمت های متفاوتی نیز هستند.

معرفی انواع مبل ارزان:

مبلمان چستر از دیگر مدل های مبل دارای طرفداران بیشتری است زیرا در کنار ساده و شیک بودن، دارای طرح مبل  بسیار مدرنی می باشد. مبل چستر دارای انواع اسفنج مبل بسیار با کیفیتی است که در طی سال های زیاد شکل خود را حفظ می کند. همچنین پارچه ای که برای تولید این مبل استفاده می شود بستگی به انتخاب و سلیقه ی مشتری دارد.

مبل ژینو نیز یک مبل بسیار  شیک مخصوص خانه های کوچک است که نشیمن گاه بسیار راحتی دارد همچنین با داشتن کوسن های زیبا جلوه ی خاصی را به مبل داده است.

مبل تیکا نیز دارای ویژگی های زیادی است که می توان گفت همین ویژگی ها باعث کیفیت خوب این مبل ها و کاناپه ها شده است. این مبل نیز در کنار ساده بودن کلاسیک نیز است اما به دلیل داشتن فوم و اسفنج مبل مناسب دارای تکیه گاه راحتی می باشد.

تولیدی مبل ما :

تولیدی بهین مبل دارای تجربه ی بسیار زیادی در زمینه ی تولید و عرضه ی مبل دارد و در کنار داشتن مبل های با کیفت ، قیمت بسیار  مناسبی هم برای مبل های خود تعیین کرده است.
برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره قیمت مدل های ما با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و با ما در ارتباط باشید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *