مبل راحتی

مشخصات مبل راحتی خوب

مشخصات مبل راحتی خوب

مشخصات مبل راحتی خوب دارای گزینه های زیادی می باشد که در این نوشته قصد بر این داریم که ابتدا در مورد انواع مبلمان از جمله مبل راحتی صحبت کنیم و مشخصه ها و ویژگی های آن را بیان می کنیم و سپس مراحل تولید مبل راحتی را مطرح می نمائیم تا شما مشتریان بتوانید با شناخت و آگاهی بیشتر در انتخاب مبل راحتی به مشکلات برخورد نکنید.

یکی از تولیدی های معتبر که به تولید انواع مبل راحتی می پردازد، تولیدی بهین مبل نام دارد به این صورت که این تولیدی تضمین می کند که با کیفیت ترین مبل راحتی و همچنین زیبا ترین مبل راحتی را ایجاد و به سراسر نقاط ایران ارسال نماید.

مبل های راحتی به دسته های زیادی از جمله مبل راحتی کلاسیک و راحتی استیل تقسیم‌ بندی می‌شوند و می‌توان گفت که انواع مبل تقریباً دارای ویژگی های یکسان می باشند و برای ساختن یک مبل از همان اجزای استفاده می کنند که در تمامی تولیدی های مبل یکسان است.

مشخصات مبل راحتی خوب چه چیز هایی می باشد:

قبل از اینکه به بیان مشخصات مبل راحتی خوب بپردازیم بهتر است در مورد انواع مبلمان صحبت نمائیم به این صورت که انواع مبلمان عبارتند از مبلمان لاکچری، مبلمان سلطنتی، مبلمان راحتی و … که مبلمان راحتی نیز انواعی دارد از جمله مبل راحتی ژینو، مبل راحتی تیکا، مبل راحتی چستر و … که هر کدام دارای تعاریف و مشخصاتی هستند که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم.

مبل ژینو: این نوع مبل راحتی دارای دوام بالایی بوده و از نمای چوبی و جنس پارچه مازراتی یا چرمی برخوردار است.

مبل تیکا: این نوع مبل از اسفنج 35 کیلویی پر و دارای دسته های چوبی از جنس چوب راش می باشد.

مبل چستر: این نوع مبل دارای لمسه دوزی هایی می باشد که همین لمسه دوزی ها فرورفتگی و برجستگی هایی را در قسمت نشیمن گاه، تکیه گاه و … ایجاد کرده و آرامش و راحتی را برای افراد ایجاد می نماید.

مشخصه ها و ویژگی مبل راحتی خوب عبارتند از:

  • مبل راحتی خوب دارای کیفیت و دوام بالایی می باشد.
  • از نظر آسایش و راحتی برای افراد، در حد بالایی قرار دارد.
  • تنوع در مبل راحتی خوب بسیار زیاد می باشد.
  • جنس پارچه در مبل راحتی بسیار حائز اهمیت بوده و پارچه باید قابل شستشو باشد.
  • دکوراسیون مبل راحتی باید بر اساس فضای خانه انتخاب شود به این صورت که مبل راحتی خوب باید دارای انواع نیم ست، ال و … باشد تا بر طبق فضای خانه یا محیط کار امکان انتخاب وجود داشته باشد.

مشخصات یک مبل راحتی از نظر زیرکار:

مبل راحتی دارای ویژگی هایی مثل پارچه مبلی و یا انواع چوب در ظاهر و باطن یک مبل می باشد که مشخصات یک مبل راحتی را شامل می شود. همچنین دیگر اجزایی که برای ساخت یک مورد استفاده می شود انواع اسفنج مبل می باشد این اسفنج و یا فوم می‌ تواند بر کیفیت آن در طول زمان تاثیر گذار باشد.

فوم جزء اصلی ترین ویژگی های ظاهری یک مبل را تشکیل می‌دهد که با حفظ ظاهر اصلی و اولیه خود می تواند زیبایی و مبل است در طولانی مدت حفظ کند به همین دلیل است که کیفیت مبل بر اساس فوم سرد  و اسفنج نیز تعیین می شود.

 هم چنین نکته را نیز باید گفت فوم های سرد به دلیل خاصیت هایی که دارند باعث می شود تا شکل مبل زیبا تر باشد و پارچه مبلی که برای ظاهر آن استفاده می شود بیشتر روی مبل جلوه کند.

انواع پارچه ها :

پارچه ای که برای ساخت از آن استفاده می‌کنیم دارای ویژگی ها و جنس‌های یکسانی نیستند و هر مارک و برندی که پارچه ای را تولید و عرضه می کند دارای کیفیت متفاوت می باشد.
پارچه های مختلفی در بازار وجود دارد که برای ساخت انواع مبل به کار می رود پارچه هایی از جنس چرم و یا پارچه در بازار وجود دارد اما بیشتر برای مبل های راحتی نخی مورد استفاده قرار می گیرد که برند های متفاوتی دارند.

پارچه سافت و یا مایا جز پرفروش ترین و پرطرفدارترین نوع پارچه در بازار است.
البته پارچه های از جنس چرم برای مبلمانی مثل مبلمان چستر نیز به کار می‌روند البته مبلمان چستر با جنس چرم طرح مبل کلاسیک هستند و بیش برای محیط های اداری به کار می روند. برای اطلاعات بیشتر درباره ی انواع تولیدی مبل راحتی مانند تولیدی مبل چستر و مراحل تولیدی مبل چستر ،مراحل تولیدی مبل ژینو ، مراحل تولیدی مبل تیکا کافی است به لینک های مربوطه مراجعه کنید.

درباره اطلاعات و ویژگی های بیشتر مبل های راحتی و خرید مستقیم مبل از تولیدی می توانید در سایت تولیدی بهین مبل همراه ما باشید تا به روز ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم.

مراحل تولید مبل راحتی:

  1. چوب ها توسط نجاران برش داده می شود و این برش ها در کنار هم قرار گرفته و اسکلت مبل ساخته می شود.
  2. بعد از برش چوب ها، به مرحله رنگ کردن آن ها می رسیم.
  3. در این مرحله اسفنج ها یا فوم ها داخل مبل قرار داده می شود.
  4. روکش یا پارچه مبلی روی مبل کشیده می شود.

رویه کوبی در مرحله آخر صورت می پذیرد که این مرحله جز مهم ترین مرحله در تولید مبل راحتی می باشد

درباره تولیدی بهین:

تولیدی بهین مبل و دارای مدل های مبل متفاوت می باشد که شما می توانید این مدل های متنوع را در فروشگاه سایت ما ببینید. مدل مبل تیکا و یا مدل مبل ژینو و مبل تک نفره چستر مبل ها و مدل های تولیدی بهین مبل می باشد.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *