اسفنج مبل, فوم مبل

فوم سرد بهتر است یا اسفنج

قیمت انواع مبل

فوم سرد بهتر است یا اسفنج ؟ امروز می‌خواهیم به مقایسه این دو محصول بپردازیم.
فوم سرد جزء یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولاتی است که برای زیر کار و کف مبل استفاده می شود.

اسفنج به‌ دلیل جنسی که دارد بیشتر در قسمت دسته و پشتی مبل راحتی مورد استفاده قرار می گیرد البته برخی از تولیدی ها به خواست مشتری جهت کم شدن قیمت مبل از اسفنج برای کف نیز استفاده می کنند.

برای کف مبل فوم سرد بهتر است یا اسفنج ؟

کف مبل یکی از اصلی ترین اجزای مبل می باشد که بر روی ظاهر و طرح‌ مبل تاثیر می گذارد. همچنین اگر از یک کفی مناسب استفاده کنید مبل دارای طول عمر بیشتری می باشد. در مقایسه ی فوم سرد و اسفنج می تواند که انواع فوم مبلی برای کف و نشیمن گاه اصلی مبل مناسب تر است زیرا مواد تشکیل دهنده فوم سرد و انواع فوم دارای جنس و کیفیت بیشتری هستند که باعث شده شکل ظاهری و مبل زیبا تر باشد و مبل دارای طول عمر بیشتری شود.

البته این نکته را نیز باید گفت که قیمت فوم سرد با توجه به جنس آن دارای قیمت بیشتری نسبت به اسفنج مبلی است. به همین دلیل است که تولیدی هایی مثل تولیدی بهین مبل به درخواست مشتری برای کف مبل از اسفنج و یا فوم سرد استفاده می‌کند.

 پارچه های مبلی:

شکلی که فوم سرد و می‌ دهد را نمی توان با اسفنج به وجود آورد زیرا پارچه‌ مبلی بیشتر با فوم سرد همخوانی دارد و باعث شده تا پارچه هایی از جنس چرم و یا پارچه ای بر روی فوم سرد بیشتر زیبایی را به وجود بیاورند. این پارچه ها برای انواع مبل راحتی از جمله مبل راحتی کلاسیک و استیل.

 درباره تولیدی بهین مبل:

تولیدی بهین مبل دارای تجربه ی بسیاری در زمینه تولید و فروش و عرضه انواع با کیفیت ترین مبل های راحتی می باشد و دارای مدل های متنوع خاص انواع مبل از جمله مدل مبل تیکا و مدل مبل چستر و مدل مبل ژینو می‌باشد.
مبلمان چستر جزء بهترین و پرفروش ترین مدل های مبل تولیدی بهینه می باشد و شامل می‌ تواند این مبل‌ ها بهترین و کمترین قیمت خریداری کنید.
با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره اجزای مبل به شما بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *