تولیدی مبلمان راحتی

خرید مبل از تولیدی

خرید مبل از تولیدی

فروشگاه مبل بهین

اگر حوصله خوندن مقاله رو نداری می تونی ویس خلاصه شده مقاله رو گوش بدی پس با ما همراه باش:

 

 

جهت خرید انواع مبلمان نظیر مبلمان راحتی، مبلمان کلاسیک، مبلمان لاکچری و … باید به تولیدی آن توجه و دقت زیادی داشت و خرید مبل از تولیدی معتبر انجام پذیرد.
ما در این نوشته در مورد انواع مبل راحتی از جمله مبل چستر، مدل مبل ژینو و … صحبت می کنیم و مواردی که باید هنگام خرید مبل راحتی در نظر بگیرید را بیان می کنیم تا بتوانید با آگاهی کامل و شناخت کافی مبل مناسب منزل، محل کار و … را تهیه نمائید.
همچنین در این مقاله تولیدی بهین مبل را به عنوان یک تولیدی معتبر معرفی می نمائیم که شما خریداران مبل راحتی، می توانید انواع مدل های مبل راحتی از جمله مبل چستر، مبل ژینو، مدل مبل تیکا و غیره را با اطمینان کامل از این تولیدی خرید کنید.

خرید مستقیم مبل از تولیدی بهتر است یا نمایشگاه ؟

خرید از تولیدی مزیت های فراوانی دارد که همین امر می تواند ما را به خرید های این چنینی ترغیب  کند. یکی از این مزیت ها کاهش دست واسطه گران است که از تولیدی تا رسیدن محصول به دست ما وجود دارند. با خرید از تولیدی ها می توان بسیاری از هزینه های مازادی که بر سر خریداران به یک باره فرو می ریزد کاهش دهیم

توصیه ما به شما عزیزان در خرید مبل راحتی از تولیدی این است که ضمن دقت به موضوع خرید حتما کیفیت کار را نیز مد نظر قرار دهید به طور کلی خرید از تولیدی مزیت های فراوانی دارد که در نهایت سبب رضایت مندی شما خواهد شد.

انتخاب و خرید از فروشگاه سبب می شود هزینه های زیادی بر خریداران تحمیل شوند به گونه ای که ضمن اینکه شما هزینه های باربری از تولیدی تا فروشگاه و از فروشگاه به منزل را خواهید پرداخت، گاها حتی هزینه مالیات و هزینه های مختلف فروشگاه تقسیم و بر دوش خریداران خواهد افتاد. این در حالی است که در خرید مبل راحتی از تولیدی چنین موضوعی به طور کلی مطرح نیست.

فروش مبل راحتی خرید مبل از تولیدی

یکی دیگر از مزیت خرید از تولیدی مبل این است که شما می‌توانید به صورت حضوری تمام مراحل تولید مبل خود را ببینید  و مبل دلخواه خود را همانگونه که دوست دارید طراحی کنید.

همچنین باید دقت داشته باشید که خرید مبل از تولیدی به این منظور نیست که شما زود تر به دست شما می رسد !

شما با مراجعه به سایتی که محصولات چوبی ارائه میدهد به راحتی می توانید زمان بازدید محصولات خود را مشخص کرده و در ساعت و تاریخ مشخص به تولیدی مبل مراجعه کنید تا در نهایت پس از بازدید ، محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید.

توصیه ما به شما عزیزان در خرید مبل راحتی از تولیدی این است که ضمن دقت به موضوع خرید حتما کیفیت کار را نیز مد نظر قرار دهید.

خرید مبل خرید مبل از تولیدی

هنگام خرید مبل چه نکاتی را باید در نظر بگیرید:

 1. مبلی را خریداری نمائید که از نظر کارایی و کیفیت در حد عالی باشد.
 2. داشتن ضمانت نامه و گارانتی بسیار حائز اهمیت بوده و حتما دریافت نمائید.
 3. تولید مبلمان منزل بسیار متنوع می باشد به همین جهت، هنگام خرید به فضای داخل خانه یا محیط کار خود دقت کافی داشته باشید و مبلی را انتخاب نمائید که از نظر فضا و رنگ، مناسب با منزل یا محیط کار بوده و اگر فضای کافی وجود ندارد می توانید از طرح ال یا نیم ست خریداری نمائید.
 4. در انتخاب مبل، جنس پارچه مبلی بسیار مهم می باشد و جنسی را انتخاب نمائید که به راحتی قابلیت شستشو را داشته باشد.

انواع روش های خرید مبل ازتولیدی:

امروزه مبل‌های راحتی و نحوه چیدمان آن در منزل بسیار مهم و حائز اهمیت است و در وهله ‌ی اول به دلیل بالا رفتن قیمت اجناس خرید مبل خوب در اولویت قرار دارد.

خرید مبل راحتی از تولیدی یکی از راهکارهایی است که مشتریان برای کاهش هزینه های خود انتخاب می کنند البته اگر کمی منطقی به این موضوع فکر کنیم خواهیم دید که این بهترین گزینه برای انتخاب محصول با قیمت مناسب و کیفیت فوق العاده خواهد بود. به طور کلی خرید از تولیدی مزیت های فراوانی دارد که در نهایت سبب رضایت مندی ما خواهد شد.

در بعضی از تولیدی ها، خرید مبل از تولیدی به دو صورت حضوری و غیر حضوری ( اینترنتی ) انجام می شود که هر کدام مزایا و معایبی دارند به این صورت که در خرید غیر حضوری امکان مقایسه محصولات با هم و هماهنگی رنگ مبلمان با دیگر وسایل منزل به راحتی انجام می شود. ولی عیبی که در خرید غیر حضوری وجود دارد این است که دسترسی به خرید در لحظه امکان پذیر نمی باشد.

اما در خرید مستقیم مبل از تولیدی این مزیت وجود دارد که از نزدیک می توانید شاهد جنس مبل انتخابی بوده و وسایل استفاده شده در آن را می توانید حضوری دیدن فرمائید. اما عیبی که در این گونه خرید وجود دارد صرف هزینه و وقت بسیار است.

میز ناهارخوری مدل مدیا خرید مبل از تولیدی

مراحل تولید یک مبل راحتی:

 1. برش چوب توسط نجاران: به این صورت که بعد از برش چوب، آن ها در کنار هم قرار می گیرند و اسکلت مبل تولید می شود.
 2. بعد از برش چوب، مرحله رنگ کردن آن ها می باشد.
 3. در این مرحله اسفنج یا فوم در داخل مبل قرار داده می شود.
 4. روکش یا پارچه مبلی روی مبل قرار داده می شود.
 5. مرحله آخر به عنوان مهم ترین مرحله می باشد و رویه کوبی نام دارد.

 

خرید مبل از تولیدی به چه صورتی می باشد؟

هنگام خرید مبل از تولیدی ، مشتریان می توانند از تولیدی های متفاوتی خرید خود را انجام دهند ولی چیزی که حائز اهمیت می باشد این است که از جایی خریداری شود که انواع مبلمان نظیر مبلمان چستر و دیگر انواع مبلمان با کیفیت عالی، پارچه درجه یک، اسکلت خوب و … تولید و ساخته شود.
تولیدی بهین مبل تمامی تولیداتش به صورت کاملا استاندارد و با کیفیت عالی می باشد و توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند و از نظر پارچه مبلی، اسکلت مبلمان، انواع اسفیج مبل و دیگر موارد استفاده شده در مبل در بالاترین حد از کیفیت قرار دارد.

خرید مبل از تولیدی خرید اینترنتی مبل راحتی تولیدی مبل چستر

توضیحاتی کوتاه در مورد انواع مبل راحتی و مثالی در مورد یکی از ساخته های این تولیدی:

مبل چستر: در این نوع مبل فرو رفتگی و بر جستگی هایی به دلیل لمسه دوزی هایی وجود دارد و همین امر راحتی این نوع مبل را چند برابر می کند.
مبل ژینو: این نوع مبل نمای چوبی دارد و دارای پارچه از جنس مازراتی و چرم می باشد و دارای دوام زیادی است.
مبل تیکا: این نوع مبل دسته دار بوده و از چوب راش در پایه ها و از چوب روس در کلاف ها استفاده شده است و دارای اسفنج 35 کیلویی روی دسته ها و تکیه گاه ها می باشد.

به عنوان مثال تولیدی مبل چستر  بهین با دقت و ظرافت خاصی انجام می شود به عنوان مثال در فروش مبل چستر، لمسه دوزی به کار رفته و نیاز به دقت و ظرافت بالایی دارد و این تولیدی کار خود را به نحو احسن انجام می دهد و همین امر رضایت مشتریان را به خود جلب کرده است.

مواردی که باید در هنگام انتخاب مبل دقت کرد:

1. انواع اسفنج مبل بهتر است از اسفنج 30 تا 35 کیلویی استفاده شود و بهتر است فوم سرد در آن به کار رود.
2. کلاف خام مبل چستر باید از چوب های مرغوب مثل راش، سفید، گردو و … باشد.
3. پارچه مبلی و دوخت آن باید طوری باشد که به راحتی قابل شستشو باشد.

انواع مبل خرید مبل از تولیدی

مطالبی بیشتر در مورد تولیدی انواع مبل راحتی:

همانگونه که گفته شد تولیدی بهین مبل یکی از بهترین و معتبر ترین تولیدی مبل مدرن از انواع مبل های راحتی می باشد. این تولیدی این اطمینان را می دهد که تمامی محصولات انتخابی شما را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت تولید کرده و در اختیار شما قرار دهد.

شما مشتریان می توانید با مراجعه به سایت تولیدی بهین از محصولات جدید و قیمت مبل تولیدی این کارگاه اطلاع حاصل فرمائید. علاوه بر آن با خرید مستقیم مبل از تولیدی ما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

درباره ی بهین مبل :

تولیدی ما دارای انواع مختلف مبل های راحتی در تعداد هفت نفره و هشت نفره است که در زمان معین و اسرع وقت به دست مشتریان عزیز خواهد رسید مدل های ما شامل مدل چستر پایه چوبی و فلزی،  ژینو ، تیکا و … می باشد که شما می توانید علاوه بر سایت در شبکه های اجتماعی تمامی کار های ما و محصولات دیگر فروشگاه ما را مشاهده کنید و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

با کمک این فروشگاه های اینترنتی ما بدون خارج شدن از خانه و تنها با یک کلیک وسایل مورد نظر خود را اتنخاب کنید و سپس درب منزل خود تحویل بگیرید

تولیدی بهین مبل با تجربه کاری در زمینه مبلمان، سرویس خواب، میز ناهارخوری و غیره به مدت ده سال و ارائه خدمات و عرضه تمامی محصولات به شهر های کوچک و بزرگ ایران را پوشش می دهد

شما نیز میتوانید از مشتریان خوب بهین مبل باشید

جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی تولیدی مبل راحتی بهین مراجعه کرده و در قسمت تماس با ما همراه ما باشید.

5/5 (1 نظر)

21 نظر در “خرید مبل از تولیدی

 1. حسین نژاد گفت:

  ممنون از پاسخ گوییتون

 2. جعفری نژاد گفت:

  من مبل چستر می خوام چطور می تونم قیمتاتون رو ببینم

  1. مدیر گفت:

   با این شماره تماس بگیرید راهنماییتون می کنن 09128783988

   1. جعفری نژاد گفت:

    ممنون از پاسخ گوییتون

 3. منوچهری گفت:

  چظور می تونم نمونه کاراتونو ببینم

  1. مدیر گفت:

   سلام نمونه کارها داخل سایت موجود هست.
   همچنین می توانید با ما در تماس باشید

  2. مرادی گفت:

   تماس بگیرید خیلی خوب راهنماییتون میکنن

 4. احمدی گفت:

  سلام شما از چه نوع چوبی استفاده می کنید و اینکه کاراتون گارانتی دارن

  1. مدیر گفت:

   سلام بله گارانتی هم دارن .از چوب روس.

   1. مرتضی گفت:

    کاراتون عالی هست فقط شما مبل تولید می کنید؟

    1. امیر علی نوابی گفت:

     بله تولیدی مبل به علاوه تخت و میز ناهارخوری نیز داریم

  2. مینا گفت:

   من یه مبل سفارش دادم عالی هستن کیفیتاشون

   1. عالمی گفت:

    سلام ببخشید راضی بودین شما از کارشون؟

    1. مینا گفت:

     بله واقها کارشون عالی هست قیمتاشونم خوبه

 5. مدیری گفت:

  من چندین سال از این تولیدی خرید می کنم خیلی راضی هستم

  1. مدیر گفت:

   ممنون از اعتماد تون

 6. محمدی گفت:

  کیفیت چوب مبلاشون خیلی خوبه هنوز بعد چند سال خراب نشده

  1. مدیر گفت:

   رضایت شما افتخار ماست

 7. محمود گفت:

  ممنون از پشتیبانی خوب و محصولات با کیفت تون

  1. مدیر گفت:

   ممنون از اعتماد شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *