مبل راحتی

مبل راحتی کلاسیک

مبل راحتی کلاسیک

فروشگاه مبل بهین

درود خدمت شما عزیزان ما در این مقاله در مورد مبل راحتی کلاسیک برایتان صحبت می کنیم و می خواهیم بدانیم مبل کلاسیک چیست؟ این مبل که به مبل نیمه استیل هم معروف است هم راحتی مبل های مدرن را دارد و هم زیبایی ها و ظریف کاری های مبل استیل.

در بین انواع مبلمانی که افراد برای منازل خود و همچنین محیط کار و غیره فراهم می کنند مبل های راحتی  جزو آن دسته از مبل‌هایی هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند و تا حدود بسیار زیادی در بین مردم جا افتاده اند و خانواده ها تمایل دارند که حداقل یک دست از این مبلمان را در منزل خود در قسمت پذیرایی و نشیمن داشته باشند.

مبلمان به طور کلی به دو دسته راحتی و کلاسیک تقسیم می‌شوند که بزرگ‌ترین تقسیم‌بندی مبل ها همین دو دسته است و سایر مبل های دیگر در زیر شاخه های این دو دسته قرار می‌گیرند و هنگامی که صحبت از مبلمان می‌شود همیشه منظور ما چهار پایه هایی هستند که یک پوشش مشخصی بر روی خود دارند و دارای ابعاد مختلفی هستند که در قالب یک نفره، دو نفره و بیشتر تولید می شوند و افراد با توجه به نیاز خود مبلمان مورد نظر را خریداری می کنند. مبلمان نقش بسزایی در دکوراسیون منزل و حتی مکان های اداری دارند.

مبل راحتی کلاسیک مبل ژینو با پارچه موسکو

 در مورد مبل راحتی کلاسیک بیشتر بدانیم:

مبل راحتی کلاسیک قبل از آنکه سبک خاصی باشد، اصطلاحی است که به مبل کلاسیک تمام پارچه نسبت داده می‌شود.

به عبارت دیگر، به مبل‌های راحتی با ظاهر کلاسیک ‌تر، مبل راحتی کلاسیک گفته می‌شود.

مبل راحتی یکی از رایج ترین نوع های مبل موجود در بازار است مبل راحتی مشتریان زیادی دارد و برای تمام سلیقه ها انتخابی مناسب است. در واقع ایت نوع مبل چیزی مابین مبل استیل و راحتی می باشد. سادگی و ظرافت اصلی ترین خصوصیت یک مبل کلاسیک است اصولا تفاوت مبل راحتی با مبل سلطنتی راحتی در همین سادگی است. انواع مبل کلاسیک مناسب هر دو نوع دکوراسیون مدرن و سنتی هستند.

مبل راحتی اغلب برای فضاهای صمیمانه، دورهمی و تماشای تلویزیون مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اندکی رسمیت را می‌توان در مبل کلاسیک یافت. در مبل راحتی کلاسیک اما ویژگی‌های هر دو نوع مبل را می‌توان مشاهده کرد.

این نوع مبل ترکیبی از زیبایی چوب و پارچه مبلی در نمای مبل است و از جمله مبل‌های ظریف و منقوش محسوب می‌شود.

در مجموع، سبک نمای کلی این نوع مبل، به نوعی نیمه کلاسیک است و نه اسپرت کوسن‌های این مدل مبل به صورت گرد و همچنین مربع گونه می‌باشد.

دسته‌های چوبی و دسته‌های گِرد این مبلمان سبب تمایز این مدل مبل از مبل‌های راحتی و کلاسیک شده است. نمونه این مبل ها با قیمت و کیفیت بسیار بالا را می توانید از تولیدی بهین مبل خریداری نمایید .

ویژگی کلی این نوع مبل

در مبلهای کلاسیک حکاکی های چوبی بسیار ظریف و ریز نقش هستند . پارچه های این مبل معمولا ساده و بدون طرح است. یکی از طرح های جدید ایت نوع مبلمان طرح ال است که بیشتر برای آپارتمان های کوچک طراحی و ساخته شده است. 

بعضی مدل های مبل  کلاسیک دارای دسته های پارچه ای و قوس دار هستند و انواع مبل کلاسیک دارای رنگ های متنوع هستند.. در مبل راحتی ، جنبه طبی مبل اهمیت بیشتری دارد .برای همین دسته های این نوع مبل پارچه ای هستند . همان طور که می دانید مبل های سلطنتی ۷و ۹ نفره به یکی از پرطرفدارترین مدل برای انتخاب مبلمان منزل تبدیل شده اند

مبلمان کلاسیک برای خانه های مجلل و شیک مناسب و ایده آل هستند. برای طراحی این مبلمان از انواع پارچه های مخمل و چرم و … استفاده می شود که هر یک از این پارچه ها جذابیت بی نظیری را به طرح مبل می دهند . به لحاظ قیمت میان مبلمان استیل و راحتی قرار می‌گیرد. این نوع مبل نسبت به مبل استیل، منبت‌کاری کمتری دارد و ساده‌ تر است ولی خصوصیات یک مبل راحتی را داراست.

 انواع مبل راحتی

مبل راحتی انواع مختلفی دارد که در پست های قبلی به آن اشاره کردیم مانند مبل چستر مبل ال شکل، مبل های کلاسیک، انواع مبل سنتی و…

مبلمان کلاسیک نوعی مبل راحتی است که کمی حالت سلطنتی دارد به بیان ساده تر تلفیقی از مبل راحتی و سلطنتی است و یک مبل مدرن و لوکس محسوب می شود. این نوع مبل راحتی به دکوراسیون منزل شما جلوه ای ویژه و خاص می بخشد.

مبل های کلاسیک در بازار انواع و اقسام مختلفی دارد که شما می توانید آنها را بنا به فضای خانه خود و نوع دکوراسیون منزلتان آن ها را خریداری کنید بهتر است قبل از خرید مبل به مواردی که قبلاً در مورد آن ها با شما صحبت کرده ایم توجه کنید تا بتوانید مبلی با کیفیت تهیه نمایید.برای یاد آوری شما عزیزان بار دیگر  آن موارد را به شما می گوییم. آن موارد شامل نوع چوب،کلاف مبل راحتی جدید و اسکلت اصلی مبل (مهمترین و اساسی ترین قسمت مبل است)فوم مبل ،اسفنج مبل و پارچه مبلی است.که پارچه مبل خود را می توانید به راحتی و از بین هزاران پارچه مبلی موجود در بازار انتخاب کنید.

اگر شما نیز به استفاده از مبل های سلطنتی کلاسیک ،مبل سلطنتی راحتی ،مبل استیل کلاسیک در دکوراسیون منزل خود علاقه دارید به فروشگاه ما سر بزنید و دکوراسیون منزل خود را با انتخاب این مدل ها متفاوت و خاص جلوه دهید.

مبل راحتی کلاسیک مبل اسکار با پارچه سرتینا

مشخصات و شناخت مبل راحتی کلاسیک:

مبلمان به طور کلی به دو دسته راحتی و کلاسیک تقسیم می‌شوند که بزرگ‌ترین تقسیم‌بندی مبل ها همین دو دسته است و سایر مبل های دیگر در زیر شاخه های این دو دسته قرار می‌گیرند.

البته در ایران دسته بندی استیل هم اضافه می شود که یک سری تفاوت‌هایی با مبل راحتی کلاسیک دارد مبلمان کلاسیک با تلفیق مبلمان استیل و راحتی به خوبی توانسته به دکوراسیون ایرانی راه پیدا کند و جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد.

زیبایی و جذابیت بالای یک مبل کلاسیک مدیون استفاده از انواع چوب با کیفیت نظیر چوب راش، چوب نراد، چوب گردو و … در بدنه مبل است که باعث افزایش استحکام و طول عمر مبل می‌شود. علاوه بر کلاف چوبی استفاده از  فوم سرد و اسفنج مرغوب در نشیمن و دسته‌های مبل کلاسیک نقش تعیین کننده‌ای در راحتی و بالا بردن کیفیت مبل دارد. برای تشخیص فوم سرد از فوم گرم بر روی سطح فوم فشار وارد کنید اگر فوم با سرعت به حالت اول خود بازگردد فوم از نوع سرد بوده و در غیر این صورت فوم از نوع گرم است و کیفیت پایین تری نسبت به فوم سرد دارد.

ویژگی های ظاهری مبلمان کلاسیک:

مبل کلاسیک معمولا در ست های ۷ نفره و ۹ نفره تولید و عرضه می‌شود و به طور کلی دو نوع رنگ براق و پوششی در رنگ آمیزی مبلمان به کار می رود. رنگ پوششی همانطور که از اسمش پیداست به طور کامل سطح چوب را می پوشاند و مانع تشخیص ترک خوردگی و اشکالات چوب می شود ولی رنگ براق همچین ویژگی ندارد و می توان با نگاه کردن بر روی سطح چوب کیفیت چوب بکار برده شده در مبل را بررسی کرد.

هنگامی که از واژه کلاسیک استفاده میکنیم چیزی که به ذهن خیلی از افراد می‌رسد قدیمی بودن باشد اما باید توجه کنیم که طرح های کلاسیک هیچ وقت قدیمی نیستند و این سبک ها برگرفته از ریشه هنرهای اصیل می باشد. 

 در کنار مبل کلاسیک می توانید از آباژور ها و لوستر های چوبی و فرش های سنتی اصیل ایرانی برای زیباتر کردن فضا استفاده کنید و در کنار تمام این فاکتورها نورپردازی هوشمندانه این زیبایی را چند برابر میکند.

 برای خرید مبلمان برای یک محیط سعی کنید حتماً متراژ خانه را در نظر بگیرید. اینکه صرفاً از یک مبلمانی خوشتان آمده دلیل نمی‌شود که حتما برای منزل شما مناسب باشد زیرا قرار است شما مبلغ قابل توجهی را برای خرید این مبل‌ها پرداخت کنید پس بهتر است مبلی را خریداری کنید که با منزل شما همخوانی بیشتری داشته باشد تا این زیبایی چند برابر شود.

کارشناسان مجرب بهین مبل می توانند در همه ی زمینه ها شما را راهنمایی کنند.

مبل راحتی کلاسیک طرز ساخت مبل چستر

درباره ی بهین مبل :

تولیدی بهین مبل یکی از تولیدی مبل با کیفیت ارائه دهنده بهترین مبلمان راحتی ، مبل تک نفره چستر با سابقه درخشان است که شما می‌توانید با خیال راحت و بدون دردسر مبل خود را از ما خریداری نمایید .

تولیدی مبل چهار دانگه بهین یکی از تولید کنندگان خوب انواع مبل است که امروزه با ارائه ی کالاهای باکیفیت باعث رضایت مشتریان خود شده است

شما می توانید با مراجعه به سایت بهین مبل از محصولات این تولیدی بازدید فرمایید

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر  و اطلاع از قیمت مبل های موجود در تولیدی با ما در تماس باشید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *