مبل راحتی

خرید مبل

خرید مبل خرید مبل از تولیدی

اگر تصمیم به خرید مبل دارید و یا می خواهید مبلتان را عوض کنید باید نکات مهم و کاربردی در زمینه خرید مبلمان را بدا نید و سپس دست به کار شوید مبلمان جزواصلی ترین وسایل خانه است و در دکوراسیون خانه نقش مهمی دارد . در نحوه انتخاب مبل مناسب  جنس پارچه، رنگ مبلمان، سبک مبلمان و چوب مبلمان حائز اهمیت است.

درباره ی خرید مبل

هنگام خرید مبل باید دقت نمایید تا بتوانید یک مبلمان با کیفیت تهیه نمایید. مبل های موجود در بازار انواع و اقسام مختلفی دارد و هر کدام از آن ها کیفیت متفاوتی دارد به همین خاطر باید مبلی را انتخاب نمایید تا مدت زیادی برای شما کار کند .
برای خرید مبلمان منزل ابتدا باید بدانیم چه نوع مبلی می خواهیم مبل های موجود در بازار در حالت کلی به دو نوع مبل راحتی و مبل سلطنتی تقسیم بندی می شوند و هر کدام از آن ها انواع مختلفی دارد.
مبل راحتی طرفداران بیشتری دارد چون بسیار زیبا و شیک هستند و برای منازل با متراژ کم مناسب است.ولی مبلمان سلطتنتی برای خانه های ویلایی مناسب است و برای آپارتمان هایی با متراژ کم به دلیل اینکه فضای زیادی را اشغال می کند مناسب نیست و خانه را کوچک نشان می دهد.

مبل مدرن چیست؟

مدرن یک واژه لاتین می باشد در فرهنگ لغت فارسی به معنای جدید و تازه می باشد . باتوجه به معنی این کلمه می توان دریافت هر چیزی که به تازگی مد شده باشد را می توان با برچسب مدرن به کار گرفت .سبک دکوراسیون مدرن در حقیقت سبک مینیمال و خلوت تلقی می شود.

این نوع مبلمان مبلمانی هستند که به طراحی دکوراسیون اطراف و الگوهای سرد و مینیمالیستی وابسته اند و طراحان سعی درند که چندان به ترکیب رنگی آن توجه نکنند. درواقع ، مهم ترین ویژگی مبلمان مدرن این است که تنوع رنگی آنها بیشتر به صورت یکپارچه و تک رنگ هستند که چندان برای زیبایی به استفاده از چوب متکی نیستند .

از دیگر ویژگی های مبلمان مدرن این است که در ساختار این مبل ها پارچه های زیادی استفاده می شود، حتی برای راحتی بیشتر مصرف کنندگان در طی روز روی دسته های مبل نیزپارچه کار شده است . این مبلمان از وزن کمتری یرخوردار هستند و سبک ترند.نوع طراحی این مبل و فرم آن به گونه ای است که ظاهری خودمانی و راحت به آن می دهد. طرح و نقشه استفاده شده در این سبک از مبلمان امروزی تر است به همین دلیل نه تنها به خوبی با فضاهای مختلف سازگار می شود بلکه با همه سلیقه ها هم خوانی دارد.

به علت اینکه در این مبلمان پارچه زیادی به کار رفته در انتخاب و خرید مبلمان مدرن منزل خود از مبل هایی که از پارچه با کیفیت ساخته شده اند ، استفاده کنید.

مبل استیل چیست؟

مبل استیل طرفداران زیادی میان ایرانیان دارد . این نوع از مبلمان به دلیل کاربرد طرح ها و منبت کاری هایی در دسته ها و پایه ها و یا استفاده از پارچه های پر نقش و نگار و یا چرمی برای آنها به مبلمان سلطنتی مشهورند . همچنین در ساخت قاب این مبلمان از چوب بسیاری استفاده شده است که وزن آن را نسبت به انواع مبلمان بیشتر میکند.

البته خود یک مزیت است چون دوام و استحکام بیشتر می شود . مبل استیل معمولا دارای ست ۹ نفره می باشند . همچنین مبل های نیمه استیل هم می تواند برای کسانی که علاقه به این نوع از مبلمان دارند ولی فضای محدودی در خانه هایشان دارند استفاده شود. در مبل استیل ارزان قیمت معمولا از چوب خوب استفاده نمی شود و از کیفیت پایین تری برخوردار است ولی معمولا قیمت مبل استیل چون از چوب زیادی استفاده شده است گران تر می باشد.

انواع مبل راحتی

مبل راحتی انواع مختلفی دارد مانند مبل های ال شکل مبل چستر که باز خود این مبلمان انواع و اقسام مختلفی دارد.
اولین و مهمترین قسمت مبل که اهمیت زیادی دارد کلاف مبل است کلاف مبل همان اسکلت مبل است که اگر با کیفیت باشد.مبلمان برای مدت طولانی قابل استفاده است.نکته ی بعدی اسفنج و یا فوم مبل به کار رفته در آن است که قبلا در مورد آن ها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم و در نهایت پارچه مبلی است که می توانید به راحتی از انواع مخنلف پارچه مبلی موجود استفاده کنید.

اگر به دنبال خرید انواع مبل زیبا و با کیفیت مانند خرید مبل چستر هستید می توانید از انواع مبل موجود در تولیدی بهین مبل نظیر مدل مبل ژینو ، مبل مدل تیکا دیدن فرمایید مبل های تولیدی ما با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد ساخته شده است .
برای کسب راهنمایی در خصوص قیمت مبل و خرید مبل از تولیدی بهین مبل و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.