قیمت مبل, مبل چستر

قیمت مبل چستر

قیمت مبل چستر

فروشگاه مبل بهین

قیمت مبل چستر بستگی به ویژگی و پارچه مبلی دارد که برای ساخت آن از آن استفاده می کنند.
مبل چستر دارای ویژگی های بسیار خاصی می باشد که در فروشگاه و سایت تولیدی بهین مبل درباره آن ها صحبت می کنیم. بسیاری از مدل های دیگری که در فروشگاه سایت ما قرار دارد از جمله مدل مبل تیکا و یا مدل مبل ژینو همگی دارای ویژگی های خاصی است که می توانید آن ها را در فروشگاه سایت ما به دست بیاورید.

قیمت مبل چستر و ویژگی های آن:

مبل چستر یا چستر فیلد پادشاه دنیای مبلمان است. مبل چستر با اینکه ریشه انگلیسی دارد ولی قرن هاست که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و هنوز هم از نظر سبک و عملکرد با فضای سنتی و محیط مدرن تطابق دارد.

ظاهر میل چستر کاملا قابل تشخیص است دسته های بلند استوانه ای شکل ، استفاده از دکمه برای طرح دادن بر روی پشتی ، داشتن پایه ، استفاده از نشیمنگاه نرم ، استفاده از متریال چرم یا پارچه و ظاهری کشیده و یک کاناپه راجت از جمله ویژگی های ظاهری این مبل است.

چگونگی ساخت مبل چستر:

طراحان و صنعتگران برای ساخت مبلمان چستر زحمت زیادی کشیده اند و برای پر کردن این مبل ها از موی دم اسب و پرز نارگیل استفاده می کردند و کم کم به آن ها پشم بز هم اضافه شد.هر چه تراکم مبل های چستر بیشتر باشد می توانیم بگوییم که مبل های بهتر و با کیفیت تری هستند از بارز ترین ویژگی های مبل چستر راحتی آن هاست 

در این نوع مبلمان از امسه های بسیاری استفاده می شود و این لمسه ها هم در پشت و هم در کف کار زده می شود لمسه فرو رفتگی هیا داخل پارچه است  که باعث ظاهری خاص به آن می شود و مبل را از سادگی بیش از حد خارج می کند.

مبلمان چستر دارای طرح مبل خاصی هستند که باعث شده شکلی مدرن گرفته باشد. مبل چستر یک مبل راحتی می باشد که دارایی مدل ها و رنگ بندی های متفاوتی است.
زیر کار مبل چستر از انواع اسفنج مبل استفاده می‌شود که هر کدام از آن ها دارای کیفیت خاص و خوبی می باشد.

شما می توانید برای انتخاب پارچه مبل چستر خودتان اقدام کنیم و مدل مورد علاقه خود را انتخاب کنید. انواع پارچه های که شما می توانیم آن ها در نظر بگیرید پارچه ملیتا، پارچه مایا، پارچه مسکو و پارچه سافت می باشد.

برای دریافت اطلاعات از قیمت ها و گرفتن جزیئات مبل راحتی ارزان قیمت کافی است با ما در ارتباط باشید

فوم ها:

فوم ها در اندازه های مختلفی که معمولاً به صورت ورقی می باشند در اندازه ۱۲۰ و ۱۸۰ سانت برای مو های راحتی و در اندازه هایی مثل ۶۰ در ۶۰ استفاده می شوند.

اسفنج ها:

اسفنج ها همچنین در وزن های متفاوتی وجود دارد که بر روی قیمت مبل چستر و کیفیت آن تاثیر می گذارند یعنی هر چه وزن ابر یا اسفنج بیشتر باشد دارای کیفیت و طول عمر بهتر و بیشتری نیز می باشد.

این اسفنج ها بیشتر در کف مبل استفاده می شود اگر چه گاهی نیز به جای فوم از آن استفاده می کنند. اسفنجی که از آن به جای فوم در کف مبل استفاده می کنند حداقل باید ۲۵ کیلو باشد. و اسفنج های سبک تر در پشت و دسته های مبل استفاده می شود پایه های این مبل ها از چوب روس ساخته شده اند.

قیمت مبل چستر در نقاط مختلف

قیمت مبل چستر در یافت آباد و قیمت مبل چستر در شهرک ولیعصر ممکن است متفاوت باشد و این نوع مبل با قیمت های متفاوتی عرضه می شود .این مبل را می توانید با بهترین قیمت از تولیدی ما تهیه کنید.

انواع مبل چستر 

مبل چستر دو نشیمنگاه: این نوع مبل چستر طرحی کوچکتر از نوع کلاسیک آن است که برای دو نفر در نظر گرفته شده است و اغلب از چرم ساخته شده است.

مبل چستر سه نشیمنگاه : این نوع برای سه نفر می باشد و کلاسیک ترین نوع مبل چستر می باشد.

صندلی چستر:این نوع مبل مبل تک نفره چستر است و  تنها برای یک کاربر مناسب است و دارای پشتی و دسته های بلند تر می باشد.

درباره تولیدی بهین:

شما در به این موقع قادر به خریداری انواع مبل ها و کاناپه ها هستید و می توانید این محصولات را به صورت عمده نیز خریداری کنید.

تولیدی بهین مبل دارای تجربه ی بسیار زیادی در زمینه ی تولید و عرضه ی مبل دارد و خرید از تولیدی مبل راحتی با داشتن مبل های با کیفیت ، قیمت بسیار مناسبی هم برای مبل های خود تعیین کرده است.

در این تولیدی مراحل تولید مبلمان ، مراحل تولیدی مبل ژینو ، مراحل تولیدی مبل تیکا با دقت بسیار بالایی صورت می گیرد که می توانید برای خرید مستقیم مبل از تولیدی بهین با ما تماس گرفته و اطلاعات دقیق را کسب کنید.
برای به دست آوردن اطلاعات درباره ی قیمت مبل چستر و یا خرید از تولیدی مبل چستر و درباره ی قیمت مدل های ما با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و با ما در ارتباط باشید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *