مبل راحتی

مبل اسپرت

مبل اسپرت

فروشگاه مبل بهین

در حال حاضر کمتر خانه ای را می توانیم ببینیم که مبل در آن به کار نرفته باشد و مبل ها از نظر طراحی و مدل در انواع مختلفی هستند.وقتی شما می خواهید مبلمان بخرید با اسامی و اصطلاحات مختلفی برخورد خواهید کرد که بدون شک مبل اسپرت یکی از این اصطلاحات است . ما در این مقاله در مورد مبلمان اسپرت یا و تفاوت آن با مبل های راحتی یا کلاسیک یا استیل می پردازیم پس با ما همرا باشید . مبل ساز از نظر طراحی و مدل در انواع طرح های مبلمات اسپرت ، ال ، مدرن ، کلاسیک و غیره در بازار موجود هستند و هر خریداری می تواند طرح مبل منزل خود را بر اساس دکوراسیون و محل قرار گرفتن مبل ها در منزل خود، آن  ها را انتخاب کند.

همانطور که گفته شد یکی از مبلمانی که امروزه بسیار محبوب شده است، مدل مبل اسپرت است. این مدل مبلمان در طرح‌ ها و رنگ‌ ها و حتی سبک‌ های مختلف طراحی و ساخته می‌شوند و دست شما را در انتخاب باز می‌گذارند.

مبل ونوس با پارچه مایا مبل اسپرت

مبل اسپرت و انتخاب آن:

مبل ها از نظر طراحی و مدل در انواع طرح های اسپرت ال, مدرن و کلاسیک و … در بازار موجود هستند و شما می توانید طرح مبلمان منزل تان را بر اساس دکوراسیون و محل قرار گرفتن مبل ها در منزل انتخاب کنید

مبل اسپرت یا به عبارتی همان مبل راحتی یکی از دو نوع اصلی مبلمان محسوب می‌شود. در نقطه مقابل مبل کلاسیک وجود دارد. مبل‌های اسپرت برای راحتی هر چه بیشتر  طراحی شده‌اند. شکل، طراحی و جنس آن به گونه‌ای است که راحتی افراد را اولویت اصلی قرار داده‌اند

مبل‌های اسپرت راحتی و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند که ناشی از تنوع خوب آن‌ها است. می‌تواند یک مبل اسپرت سه نفره یا یک ست ۵ نفره را بدون هیچ گونه تداخلی در چیدمان خانه، جلوی تلویزیون قرار دهید.

از دیگر مزیت‌های مبل‌های اسپرت که نباید از آن غافل شد، قیمت نسبتاً کمتر آن‌ها در مقایسه با مبل‌های استیل و کلاسیک است. این تفاوت در قیمت که گاهی به بیش از چند برابر می‌رسد که عمدتاً به دلیل تنوع بالای مبل‌ های اسپرت است.

مدل مبل و نحوه چیدمان مبل در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل بسیار تاثیر گذار هستند هرکسی با توجه به نیاز و سلیقه خود طرح مبلمان مناسبی را خریداری می‌کند.
مبلمان اسپرت بیشتر انتخاب عروس خانم های ایرانی هستند که در طرح های فانتزی و کلاسیک وجود دارد و انتخاب آن ها بستگی به سلیقه و سبک دکوراسیون منزل هر شخص دارد و در واقع کوسن های مبلمان را هم نباید دست کم گرفت کوسن ها نمای ویژه مبلمان می دهند و باعث زیبایی و بهتر جلوه دادن مبلمان می شود.

مبل دیانا با پارچه موسکو مبل اسپرت

ویژگی مبلمان اسپرت:

مبل‌های اسپرت با همه خوبی‌هایی که دارند، نهایتاً حالتی غیر رسمی دارند و برای برخی از شرایط مانند پذیرایی از مهمان شاید چندان مناسب نباشند. نقطه ضعف دیگری که در خصوص برخی از مبل‌های اسپرت مطرح می‌شود، کیفیت پایین‌تر و متعاقباً ماندگاری کمتر آن‌ها در مقایسه با مبل‌ های استیل است

در بین انواع مختلف مبل های راحتی مبل های ال شکل جایگاه ویژه ای دارند و به خاطر نوع هندسه ای که دارند در بیشتر محیط های کوچک می‌توانند جاگیر شوند و شما با هر متراژی که در دست داشته باشید می توانید مبل ال مناسب آن را تهیه کنید و با استفاده از مبل های ال دیگر فضای پرت در منزل وجود ندارد و تقریباً از همه فضا استفاده کرده اید که این ویژگی در خانه های کوچک بسیار محسوس تر خواهد بود و شما متوجه ویژگی مثبت این مبل ها در منازل کوچک خواهید شد.

شکل و جنس و طراحی مبل راحتی به گونه ای در نظر گرفته شده که راحتی افراد را الویت اصلی قرا داده اند.
مبلمان اسپرت از جنس های مختلفی ساخته می شوند اما نوع پارچه و کتان آن محبوب تر است.
مدل مبلمان اسپرت و راحتی در مقایسه با مدل مبلمان استیل دارای دسته هایی پهن تر وارتفاع آن ها به مراتب کمتر است.
مبل های اسپرت لاوست یا مبل های دونفره ، سه نفره یا پنج نفره ، کاناپه و تخت خواب شو از انواع مبل اسپرت به شمار می روند که در ابعاد مختلفی ساخته و تولید می شوند.

مبل ونوس با پارچه موسکو مبل اسپرت

تاثیر در دکوراسیون داخلی

یک دست مبلمان اسپرت گاهی می‌تواند بسیار مدرن طراحی شود و به تنهایی یک دکوراسیون داخلی محشر و خوب را در اختیار شما قرار دهد اگر جز افرادی هستید که همیشه دنبال تجربه جدید ترین ها هستند توصیه می کنم که مبل راحتی را در لیست خرید خود قرار دهید.
این نوع مبلمان آنقدر گستردگی با انتخاب در اختیار شما قرار می دهد که حتی قادر به انتخاب نمی باشید مبل اسپرت محدودیتی در اندازه دست یا ست خود ندارد شاید یک کاناپه یا دستی کامل و نه تایی، باشد.

انواع مبلمان اسپرت راحتی از لحاظ تعداد و پارچه

مبلمان اسپرت در اعداد مختلف طراحی و اجرا می شود در واقع مبلمان لاکچری اسپرت شما را ناچار نمی‌کند که محدودیتی را بپذیریم یک صندلی ساده و حتی یک کاناپه راحتی همه و همه می تواند یک مبلمان اسپرت باشد.
گاهی یک مبل اسپرت در فضاهای کاری استفاده می شود پس می توان گفت در استفاده از مبل اسپرت هیچ محدودیتی نیست می توانید یک مبل اسپرت به تنهایی سفارش دهید و یا تعداد زیادی درخواست کنید می توانید آن ها را به صورت سنتی و ست بچینید مهم کارآیی و آسایش و لذتی است که از یک مبل اسپرت دریافت خواهید کرد.

درست زمانی که همه فکر می کردند پارچه مخمل دیگر به تاریخ پیوسته، دوباره با قدرت بیشتر به دنیای مد بازگشت. پارچه مخمل نرم و ظریف و بهترین پارچه برای مبلمان راحتی است. تمیز کردن پارچه مخمل با یک شوینده و برس با موهای ظریف به راحتی امکان پذیر است. اگر فضای سالن شما از نور طبیعی بهره برده و همیشه روشن است به شما پیشنهاد خرید مدل مبل اسپرت با پارچه مخمل صورتی، بنفش یا سبز یشمی می دهیم.

یکی دیگر از پارچه های جدید و بسیار مرغوب برای انواع مبل اسپرت پارچه ترک است. پارچه ترک بسیار باکیفیت بوده و قیمت مبلمان را بالا می برد. برخی از پارچه های رومبلی که به پارچه نانو شناخته می شوند، ضد لک بوده و قابل شستشو هستند. برای همین دیگر لازم نیست نگران ماندن انواع لکه روی پارچه های روشن مبل باشید.

مبل چستر پایه فلزی با پارچه اروس

تفاوت مبل های اسپرت و کلاسیک

مبل های استیل یا کلاسیک حالتی بسیار رسمی و خشک دارند و نشستن بلند مدت روی آن خسته کننده است اما مبل های اسپرت از نظر شکل و ابعاد و جنس به گونه ای ساخته میشوند که نشستن روی آن برای مدت طولانی خسته کننده نیست و دارای اندازه ای کوچک و جمع و جور هستند و برای محیط هایی با فضای کوچک بسیار مناسب هستند .
مبل های اسپرت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند که ناشی از تنوع خوب آنهاست.
مدل مبلمان اسپرت تفاوت بسیار زیادی در جنس و شکل و اندازه با یکدیگر خواهند داشت به همین خاطر با هر سلیقه ای هم خوانی دارد .
یکی از ویژگی های بارز مبل اسپرت قیمت نسبتا کم آن می باشد به همین منظور خرید مبل اسپرت را به شما پیشنهاد می کنیم .

مبل دیبا با پارچه ملیتا مبل اسپرت

تولیدی بهین مبل:

تولیدی بهین مبل با سابقه فراوان در امر ساخت مبل مانند انواع مبل راحتی است که پر فروش ترین آن ها مبل چستر و بعد از آن مبل ژینو و مبل تیکا است که با مراجعه به صفحه فروشگاه می توانید از آن ها دیدن کنید و برای دریافت اطلاعات از قیمت آن ها به صفحه تماس با ما مراجعه کنید مدل مبل چستر در دو نوع ال و ساده است که از از انواع فوم مبل دل خواه شما ساخته می شود انواع مبل چستر یک طرح بسیار پر طرفدار و مناسب برای منازل و اداره جات است. قیمت مبل تولیدی بهین مبل بسیار مناسب است و شما با خرید مستقیم مبل از تولیدی ما از لحاظ قیمت سود خواهید برد و شما در این کارگاه تولیدی مبل راحتی با کیفیت ترین مبل ها را خرید داری میکنید تولیدی مبل چهاردانگه بهین همواره برای ارائه خدمات خاص برای مشتریان خود فعالیت میکند.

0/5 (0 نظر)

2 نظر در “مبل اسپرت

  1. رضایی گفت:

    مرسی بهین مبل

  2. مهرداد گفت:

    مممنون از محصولات با کیفیتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *