مبل چستر

کلاف مبل چستر

کلاف مبل چستر

در تولیدی بهین مبل هیچگونه کلاف خامی از انواع مدل های مبل به فروش نمیرسد

لطفا برای خرید مبل کامل با ما تماس بگیرید

فروشگاه مبل بهین

یک مبل خوب باید دارای زیر کار مناسبی نیز باشد تا کیفیت آن را بالا ببرد کلاف مبل چستر جزو یکی از ویژگی های اصلی یک موجود می باشد که در این قسمت می خواهیم درباره آن با شما صحبت کنیم‌.

مبل های چستر طرفداران بسیار زیادی دارند و شاید یکی از دلایل آن شیک و راحت بودن این مدل مبل است

مبل چستر عقبه‌ی تاریخی داشته و بر اساس گفته‌ها مبل چستر توسط لرد فیلیپ هوپ، چهارمین ارل چسترفیلد(قسمتی از کشور انگلستان) طراحی شده است. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که مبل چستر ساخت و اختراع کشور ترکیه است که این باور به طور کامل اشتباه است.

کلاف مبل چستر چگونه تولید می شود؟

به راحتی می‌توان گفت کلاف یک مبل اصلی‌ترین بخش مبل در هنگام ساخت است، چراکه در صورت مشکل در پارچه و یا اسفنج، می‌ توان مبل را به رویه‌کوب سپرد و روکش مبل را تعویض نمود ولی اگر کلاف یک مبل، ضعیف، شکننده و پر سر و صدا باشد، چاره‌ای به جزء تعویض مبل برای مصرف کننده وجود ندارد در نتیجه چگونگی ساخت کلاف مبل چستر بسیار مهم است و اهمیت به خصوصی دارد.

مبل چستر اسکلت خاصی دارد که کلاف نیز به همین معنی اسکلت می باشد کلاف در معنی لغت به معنای اسکلت اصلی مبل می باشد که توسط نجار در مبل چستر آماده می ‌شود که می‌توان آن را از چوب های مختلفی که دارای کیفیت و جنس های متفاوت و متنوع نیز می باشند استفاده کرد که در ابعاد و اندازه های متفاوت تهیه می شود.

در مبل راحتی معمولاً از چوب های سفید در برندهایی مثل چوب تبریز و چوب صنوبر استفاده می‌شود اما انواع دیگری از چوب ها وجود دارد که کیفیت بسیار مناسبی برای این کار دارند.
چوب راش و یا چوب روسی جزع انواع چوب هایی هستند که کیفیت مناسبی دارد و در بعضی از تولیدی ها از این چوب ها برای کلاف مبل استفاده می شود.

کلاف مبل چستر مبل چستر با پارچه مایا

سرهم بندی کلاف مبل:

مبل راحتی از دو قسمت به نام کلاف و رویه ساخته می شود که قسمت کلاف از چوب و قسمت رویه از پارچه مبل یا چرم می باشد . در ساخت مبلمان راحتی از چوب سبک و مقاوم استفاده می کنند تا حمل و نقل راحت تری داشته باشد اسکلت چوبی مبل سلطنتی از جنس گردو یا راش می باشد اما از چوب سفید نیز برای مبلمان سلطنتی نیز استفاده می شود که انعطاف پذیری کمتر و کیفیت پایین تری نسبت به گردو و راش دارد. 

در خصوص روش ساخت کلاف مبل چستر باید ابتدا الوار مورد نظر خود را آماده کنیم که عموما چوب های متععدی از جمله چوب روس، چوب گردو و چوب راش در این زمینه به کار گرفته می شود.

چوب به وسیله دستگاه های برش به قطعات مورد دلخواه تقسیم می شود اگر مبل نیاز به منبت کاری داشته باشد در این مرحله طرح روی آن انداخته می شود . در مرحله بعد الوارهای بریده شده را به وسیله چسب به هم متصل می نمایند و آنها را به وسیله گیره های مخصوصی به هم فشار می آورند تا به صورت محکم بچسبند. این کار ممکن است ساعت ها به طول بینجامد .سپس به وسیله میخ های مخصوص جاهایی که چسب خورده را محکم می کنند.

این گونه کلاف مبل آماده می شود تا مراحل بعدی تولید مبل رویش انجام شود . کلاف مبل باید کاملا متعادل و تراز باشد. و هیچ گونه صدا و نقصی نداشته باشد .

مبل راحتی ارزان قیمت کلاف مبل چستر

دیگر اطلاعات درباره کلاف مبل چستر:

همان طور که در بالا اشاره کردیم کلاف یک نوع اسکلت اصلی می باشد که به وسیله چوب های مختلف به وجود می آید جنس این چوب ها بسیار بر روی کیفیت تاثیر می گذارد به طور کلی کیفیت یک مبل را زیر کار مبل تعیین می کند. ساخت اسکلت مبل ال با کلاف مبل راحتی متفاوت می باشد و الگوی مخصوص خود را دارد رنگ کلاف مبل نیز بستگی به چوبی دارد که از آن استفاده می‌کنیم بعضی از آن ها چوب های سفید و بعضی دیگر چوب های بی رنگ هستند.

تولیدی ها در سطح تهران وجود دارد که کلاف مبل راحتی را به صورت عمده خریداری می‌کنند قیمت کلاف مبل را می توانید از طریق شماره تماس های موجود در صفحه اصلی به دست بیاورید.
کلاف ساز مبل همان طور که گفته شد نجار تولیدی می باشد که با استفاده از الگو های چوب های روس را برش می زند و کلاف اصلی را به وجود می آورد.

 استفاده از چوب راش و بلوط برای کلاف مبل های چستر با تراکم و استحکام بیشتر دو پارامتری است که برای مبل چستر به واقع می توانید مشاهده کنید. مبل چستر ، ترکیبی تحسین برانگیز از چوب، پارچه و چرم، محصولی مدرن و پرطرفدار در سطح بین‌المللی است این مبل دارای دو نوع مبل تک نفره هست. یک مدل تک نفره شبیه به کاناپه دو نفره و سه نفره هست.
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مبل ال چستر می توانید در ادامه مقالات دیگر با ما همراه باشید.

کلاف مبل چستر تولیدی مبل چستر تولیدی مبل ارزان

قالب بندی های کلاف مبل

برای تهیه کلاف مبل چستر باید قالب های از پیش آماده شده را داشته باشیم و پس از خط کشی به روی ام دی اف و بریدن آن ها طبق قالب اصلی به چوب ها متصل و کلاف را به حالت دل خواه به هم وصل میکنیم.
باید توجه داشته باشیم که قالب اصلی استاندارد های کافی را داشته باشد تا شکل ظاهری مبل دارای کیفیت و استاندارد های لازم را باشد تا هم پارچه مبلی راحت بر روی چوب بنشیند و هم فوم و انواع اسفنج مبل که برای ظاهر مورد استفاده می ‌شود استاندارد کافی را داشته باشد.

شکل ظاهری مبل چستر وِیژگی های انحصاری مخصوص به خود را دارد. همین خاص بودن دلیل بر تک بودن این محصول است که شکل طراحی آن با تم های رنگی متفاوت و پارچه های متمایز سبب لوکس شدن آن در فضاهای لاکچری شده است عموماً از مبل چستر برای دکوراسیون های کلاسیک استفاده می شود.

کلاف مبل چستر مبل چستر با پارچه موسکو

تشخیص کلاف مبل خوب:

در یک مبل خوب کلاف حکم استخوان بندی آن را دارد که تمام قطعات مانند فوم ، پارچه، متقال بر روی آن متصل شده تا ظاهری زیبا برای آن شکل دهد. کلاف مبل شامل:قید و پایه جلو و عقب همچنین تاج و گوشواره می باشد . مهم ترین تشخیص حسی یه کلاف خوب صدای غژغژ آن است با نشستن بر روی مبلمان می توان تشخیص داد مرغوبیت کلاف به چه صورت است .

صدای غژغژ یکی از علامت مرغوب نبودن کلاف است و دارای دو احتمال است. احتمال اول: قطعات اتصالی مبل دارای مشکل است و به خوبی اتصالات انجام نشده احتمال دوم: پایه های مبل تراز نیست در صورت احتمال اول پیشنهاد خرید مبل داده نمی شود. اگر مشکل پایه ها بود می توان از فروشنده یا تولید کننده بخواهیدکه پایه های مبل شما را درست کند.

در صورتی که یک پایه بالا یا پایین باشد آن را بادستگاه سنگ کوتاه می کنند. دومین روش برای تشخیص کلاف این است که مبل را کاملا برگردانید و کلافی که در کف وجود دارد را نگاه کنید.در کف کار می توانید کلاف های دوبل ،اتصالات و قطعات به کار رفته در داخل را مشاهده کنید.

مبل راحتی ترک کلاف مبل چستر

درباره تولیدی بهین مبل:

فروشگاه بهین مبل بهترین فروشگاه مبل آنلاین است که تخصصی در صنعت مبلمان فعالیت می کند هدف ما از راه اندازی سایت ارائه امکانات جدید برای سهولت خرید شماست بهین مبل می تواند فرصتی خوب برای تغییر دکوراسیون خانه ی شما باشد.

شما با مراجعه به تولیدی بهین مبل مبلغ قادر به خریداری انواع مدل مبل چستر و یا مدل مبل تیکا و یا مدل مبل ژینو از تولیدی مبل راحتی ما هستید که تمامی این مدل ها در فروشگاه سایت ما قرار دارد و شما می توانید از آن ها دیدن کنید و همانطور که می دانید خرید مبل از تولیدی به طور مستقیم بسیار ارزان تر می باشد.
طرح مبل تک نفره چستر به طور کلی می‌توان گفت که طرح خاصی از جنس چرم دارد و جزء مبل راحتی کلاسیک می باشد. برای اطلاعات بیشتر درباره مبلمان چستر و مقاله های ساخت مبل و آشنایی با چگونگی فروش انواع مبل چستر با ما در تماس باشید.

از دیگر اطلاعات ما مثل مراحل تولیدی مبل ژینو و مبل چستر و مراحل تولیدی مبل تیکا به مقالات تخصصی خط تولید مبلمان ما مراجعه کنید.

0/5 (0 نظر)

10 نظر در “کلاف مبل چستر

 1. نوابی گفت:

  ممنوم از راهنمایی های خوبتون

 2. محمد گفت:

  مرسی از سایت خوبتون

 3. نصرتی گفت:

  مرسی از پاسخگوییتون

 4. زارع گفت:

  کاراهای با کیفیتی دارین

 5. جمشیدی گفت:

  ممنون از سایت خوبتون

 6. همدانی گفت:

  سلام شما کلاف خالی هم تولید میکنید اگه سفارش بدیبم

  1. مدیر گفت:

   با ما تماس بگیرید

 7. جوادی گفت:

  ممنون بهین مبل

 8. جمالی گفت:

  عالییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *